TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych

Na Państwa życzenie tłumaczymy dyplomy uczelni wyższych, świadectwa szkolne, zaświadczenia (o niekaralności, zaświadczenia z banku ZUSu i Urzędów Skarbowych) oraz pozostałe dokumenty, potrzebne do załatwiania spraw za granicą.

Tłumaczenia dokument sądowe, prokuratury i policji

W przypadku tłumaczeń prawnych szczególnie istotne jest przekazanie ich specjalistom. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju pisma procesowe, pozwy, wezwania i inną dokumentację, niezbędną do prowadzenia postępowań sądowych.


Umowy handlowe - tłumaczenia

Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju umów, a także - co bardzo istotne - bazę ekspercką, czyli prawników z którymi możemy skonsultować jakiekolwiek nasuwające się przy tłumaczeniach wątpliwości


Tłumaczenia dokumentacji przetargowej

Specjalizujemy się także w tłumaczeniu dokumentów do przetargu - oferty, SIWZ, opis przedmiotu zamówienia i innych opracowań koniecznych by Państwa firma mogła wziąć udział w postępowaniu przetargowym

Tłumaczenia wniosków o dotacje unijne

Przygotowanie dokumentacji w celu uzyskania dotacji unijnej jest bardzo czasochłonne. Zostawcie więc nam Państwo opracowanie jej w języku angielskim czy niemieckim.


Tłumaczenie stron www

Jako nowoczesna wizytówka firmy strona internetowa powinna zostać przetłumaczona przez profesjonalistów. Potencjalni klienci potrzebują kilka sekund, by zaprzyjaźnić się z naszą stroną internetową lub ją odrzucić. Dobrze byłoby, gdyby język jakim została napisana nie pozostawiał wątpliwości, iż klient ma do czynienia z profesjonalną firmą.


Tłumaczenia dokumentacji technicznej i kontroli jakości

Tłumaczymy instrukcje, opracowania techniczne, karty charakterystyki i inne dokumenty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku konieczności tłumaczenia - przysięgłego lub
zwykłego - wszelkich innych dokumentów, które nie należą do żadnej z powyższych
kategorii. Zapraszamy do kontaktu!