tłumacz przysięgły angielskiego Tychy

Doświadczenie

Biuro Tłumaczeń Top Translator prowadzone jest od roku 2005 przez Karolinę Grabowską-Jucha, tłumaczkę przysięgłą języka angielskiego


tłumacz przysięgły angielskiego Tychy

Profesjonalne usługi

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ekonomicznych, prawniczych i handlowych.

tłumacz przysięgły angielskiego Tychy

Cennik

Cena może podlegać negocjacjom
w zależności od wielkości zlecenia.
Kliknij i zobacz dokładny cennik


Biuro tłumaczeń Top Translator

Top Translator to biuro tłumaczeń znajdujące się w Tychach. Prowadzi je Karolina Grabowska-Jucha - tłumacz przysięgły angielskiego z wykształceniem zdobywanym między innymi na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w zawodzie. Zespół składa się z rzetelnych i profesjonalnych tłumaczy, realizujących zlecenia z pasją i niezbędną dokładnością. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: grabowska.biuro1@gmail.com).

Polecamy Państwu serdecznie nasze usługi w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego. Mile widziani są klienci nie tylko z Tychów, lecz także z okolic Katowic i innych miast. Możecie Państwo skorzystać z naszych usług zarówno wtedy, gdy chodzi o tłumaczenia ustne, jak i pisemne. Na Państwa życzenie tłumaczenia zostaną wykonane przez doświadczonego tłumacza przysięgłego angielskiego. Gwarantuje to wysoką jakość oraz niezbędną rzetelność.

Pracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Wykonujemy przede wszystkim pisemne tłumaczenia z angielskiego z tematyki ekonomicznej, handlowej i prawniczej. Możemy jednak również towarzyszyć Państwu podczas wyjazdów lub spotkań biznesowych. Zapewniamy obsługę tłumaczeniową konferencji (wypożyczanie sprzętu i usługi tłumaczeniowe). Mamy długoletnie doświadczenie w pracy w ten sposób - od wielu lat realizujemy zlecenia w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych.

W trosce o Państwa potrzeby zapewniamy rzetelne tłumaczenia pisemne z angielskiego lub usługi tłumacza ustnego. Dostosujemy się do wymagań klienta, zaproponujemy atrakcyjną cenę, a także zadbamy o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy również do zapoznania się z dotychczasowym dorobkiem naszego biura tłumaczeń, a także szczegółami i cennikiem naszych usług w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych.


Wśród naszych klientów są między innymi:


Tavrida Electric
Challenge
EuroBrokers
Kolporter
Bell