Doświadczenie

Biuro Tłumaczeń Top Translator prowadzone jest od roku 2005 przez Karolinę Grabowską-Jucha, tłumaczkę przysięgłą języka angielskiego


Profesjonalne usługi

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób prywatnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ekonomicznych, prawniczych i handlowych.

Cennik

Cena może podlegać negocjacjom
w zależności od wielkości zlecenia.
Kliknij i zobacz dokładny cennik


Biuro tłumaczeń Top Translator

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: grabowska.biuro1@gmail.com).

Jeżeli potrzebują Państwo tłumaczeń z języka angielskiego wykonanych w krótkim terminie, przez profesjonalnego tłumacza przysięgłego oraz po konkurencyjnych cenach lub też chcą Państwo, by doświadczony tłumacz języka angielskiego towarzyszył Państwu podczas rozmów handlowych czy w kancelarii notarialnej - trafili Państwo pod dobry adres.

Swoją działalność opieramy przede wszystkim na współpracy z profesjonalnymi i rzetelnymi tłumaczami. Zawsze dotrzymujemy terminów i oferujemy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych - zarówno przysięgłych jak i zwykłych.

Jesteśmy również w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę podczas spotkań i konferencji, albowiem nasi tłumacze mają doświadczenie w tłumaczeniach konsekutywnych i symultanicznych [kabinowych], co potwierdza, iż posiadają oni umiejętności translatorskie na najwyższym poziomie.


Wśród naszych klientów są między innymi: